Kontakt BartGardens

Działamy na terenie Podlasia w tym: Łomża, Suwałki, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka i inne.
Skontaktuj się z nami już teraz w sprawię ogrodu lub zajmowania się lasem. Oferujemy także wycinkę drzew trundych.

Telefon
575 509 700
Facebook
BartGardens
Realizacja ogrodu

Zaufaj nam, damy radę!

Wybierając BartGardens, wybierasz partnera, który nie tylko zapewni Twojemu terenowi zielonemu estetyczny wygląd, ale także stworzy zdrowe środowisko. Jesteśmy gotowi obsłużyć zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje oraz firmy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć owocną współpracę.

BartGardens

Firma powstala w 2016 r jako firma córka Usługi lesne i ogrdnicze Jacek Prusik która powstała w 1998 roku i nieustannie się rozwija. Drużyna BartGardens zaprojektuje Państwu wymarzony ogród i zaopiekuje się terenami zielonymi, poprowadzi odpowiednią gospodarkę leśna i zadba o Państwa bezpieczeństwo ścinając najbardziej wymagające drzewa.

Przez lata naszej działalności realizowaliśmy projekty w wielu miastach na terenie Podlasia w tym: Łomża, Suwałki, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka i inne. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie prowadzić nasze usługi w każdym terenie i dostosowywać się do wymagań środowiska.