O firmie

Podwórko z ogrodem

Od wielu lat projektujemy, zakładamy i pielęgnujemy ogrody i lasy.

W naszej firmie od lat zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz lasów.
Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do zieleni, tworzymy przestrzenie, które nie tylko zachwycają swoim pięknem, ale także sprzyjają harmonijnemu rozwojowi roślinności i ekosystemów naturalnych. Nasze podejście opiera się na zrównoważonym gospodarowaniu terenami, dbając zarówno o ich funkcjonalność, jak i ekologiczną wartość.

Najlepszej jakości sprzęt

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt profesjonalny, który przyspiesza proces realizacji, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładnie i starannie wykonują wszystkie zadania.

W naszych nasadzeniach korzystamy z roślin własnej uprawy, co gwarantuje nam najwyższą jakość.

Wybieramy materiały sprawdzonych marek, ponieważ jest to jedna z niewielu gwarancji doskonałego efektu przez wiele lat

Podwórko
Podwórko z ogrodem

Nasi klienci to nasza najlepsza referencja

Od lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy powierzają nam swoje marzenia o wymarzonych ogrodach i lasach. Dzięki naszej pasji, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego projektu, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W BartGardens stawiamy na transparentność i profesjonalizm w każdym etapie współpracy. Zaczynając od konsultacji, poprzez projektowanie, aż po realizację i pielęgnację, dbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.

Naszą największą zaletą jest różnorodność usług

Poza projektowaniem oraz aranżacją ogrodów, oferujemy także kompleksowe usługi instalacji systemów automatycznego nawadniania, zakładania trawników i tym podobnych. Dodatkowo, zapewniamy pełen zakres usług pielęgnacyjnych, dbając o estetykę i funkcjonalność każdego ogrodu. Nasza oferta obejmuje również wykonywanie gospodarki leśnej. Od lat zajmujemy się hodowlą i ochroną lasów. Do tego prowadzimy usługi wycinki drzew trudnych metodą alpinistyczną lub na wysięgniku lub dźwigu. Działamy bezinwazyjnie, biorąc pod uwagę możliwe szkody. Podsumowując, kompleksowo zajmiemy się pracami w twoim podwórku i lesie.

Skontaktuj się z nami

Przez lata naszej działalności realizowaliśmy projekty w wielu miastach na terenie Podlasia w tym: Łomża, Suwałki, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka i inne. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie prowadzić nasze usługi w każdym terenie i dostosowywać się do wymagań środowiska.